Sistem referanslarını hayatın sahici tarzından alan, bütün kurumsal geleneklerin dışında değişen ve gelişen evrensel yaşam kazanımlarını hedefleyerek dönüşüm standartlarını ilke edinen kurumumuz 2015 yılında kuruldu.

Öngörü, bilgi, tecrübe, emek ve modern fiziki donanım kalitemizden asla ödün vermeyen eğitsel kimliğimiz kısa bir sürede eğitim alanında adından söz ettiren ve aranan eğitim kurumlarından biri olmuştur.

Güçlü bir dayanağı olmayan  sistemlerin teorik fantezilerden ibaret olduğunu biliyoruz.  Dolayısıyla amaca hizmet etmeyen her model değiştirilebilir, dönüştürülebilir inancımız kararlı bir cesaretle birleştiğinde, değiştirerek dönüştürdüğümüz özgün yöntem eğitimde vaat ettiğimiz kaliteyi sisteme entegre ediyor. Alanında uzman kadromuz bilgiyi ve emeği referans alarak uzak ufuklara yön veriyor.

Kurucularımız Bülent Yaşar ve Hakan Şentürk’ ün hayallerini gerçeğe dönüştürme inancı kısa sürede amacına ulaşmış ve kurumumuz ulusal bir eğitsel sistem haline gelmiştir. Ülke genelindeki şube ve temsilcilik ağımız farklı eğitim modeli ile büyümeye devam etmektedir.

Sizi Arayalım!

Faaliyetlerimiz hakkında bilgi almak için numaranızı bırakın, en kısa sürede sizi arayalım.

WHATSAPP HATTI

0 553 720 12 11

ÇAĞRI MERKEZİ

0 370 424 12 11