Çocuklarımızın gelecek hayallerinin tertemiz gölgesinde bir yaşam ve eğitim alanı oluşturduk. Çocuk Akademisi  onların berrak  ve  samimi  beklentilerinin bir yansımasıdır.

Okul sonrası eğitim programımızın temel amacı hedefe ulaşmak için denemekten asla vazgeçmeyen,  hayatını severek yaptıkları işten kazanan mutlu ve başarılı bireyler yetiştirmektir. Bu amaçla okul çağındaki çocuklarımızın kişisel gelişim eğitimlerini çok önemsiyoruz. Özgüven gelişimi, odaklanma, konsantrasyon, öfke ve stres kontrolü, algı çeşitliliği eğitimleri çocuklarımızın gelişim sürecinde mutlaka kazanmaları gereken çok değerli eğitimlerdir. Çeşitlenmiş algı çocuklar adına ciddi bir eğitsel başarıdır. Okul dönemi çocuklarımız için sürekli değişen va amaca hizmet eden pek çok etkinlikler düzenleriz. Çocuklar adına uyguladığımız her etkinlik bir eğitimin uygulama alanıdır.

Gelişen ve değişen dünyaya entegre olabilmemiz için birden fazla dil bilmeye çok ihtiyacımız var. Kurumumuzda ana dil dışındaki bütün diller asla yabancımız değildir. Bilinç altı yanlış kodlamaları değiştirerek başlarız. Çocuklarımızın birden fazla dil bilmelerini çok önemsiyoruz. Bu amaçla etkinliklerimizin bir kısmının konuşma dilini İngilizce olarak düzenliyoruz.

Sizi Arayalım!

Faaliyetlerimiz hakkında bilgi almak için numaranızı bırakın, en kısa sürede sizi arayalım.

WHATSAPP HATTI

0 553 720 12 11

ÇAĞRI MERKEZİ

0 370 424 12 11